preloader-logo

Новини | 14.12.2020

Кращий комплекс комфорт-класу за версією будівельної премії IBUILD 2020

Житловий комплекс SKY AVENUE став переможцем у номінації «Кращий житловий комплекс комфорт-класу» за результатами VIII Всеукраїнської будівельної премії IBUILD 2020. Нагородження представників будівельної галузі, будівельних й девелоперських компаній, а також кращих об’єктів відбулося 10 грудня під час бізнес вечері, яка пройшла у Києві.

«Ми переконані, що житловий комплекс SKY AVENUE стане окрасою Солом’янського району Києва. Отримана нами нагорода свідчить про те, що ми рухаємося у правильному напрямку, а вибір майбутніх мешканців, які придбали або планують придбати квартиру, є правильним!» — зазначив Віталій Коваленко, керівник відділу продажів ЖК SKY AVENUE.

SKY AVENUE — яскравий представник житлового проєкту комфорт-класу. На території комплексу зведуть шість шістнадцятиповерхових будинків з закритою територією та розвинутою інфраструктурою. Наразі триває будівництво першого будинку, який складається з п’яти секцій. Будівлі розташовуватимуть таким чином, аби створити затишні та зелені внутрішні двори з дитячими й спортивними майданчиками, зонами відпочинку. Проєктом передбачене й будівництво власного дитячого садочка, торговельного центру, сучасного спорткомплексу з басейном. Через увесь комплекс пролягатиме широкий пішохідний променад з фонтаном та велосипедними доріжками. Головною фішкою комплексу є концепція «двір без машин», а у базовій комплектації квартир від SKY AVENUE передбачається система «розумного будинку» від компанії Ajax.