preloader-logo

Новини | 18.10.2023

Ощадбанк кредитуватиме українців на купівлю квартир від «Інтергал-Буд» під 7%

Ощадбанк та найбільший приватний забудовник України «Інтергал-Буд» підписали меморандум про співпрацю, в рамках якого фінансова установа видаватиме іпотечні кредити на житло у проєктах «Інтергал-Буд».

Кредити на квартири будуть надаватися терміном до 20 років з першим внеском від 30%. Протягом перших 3-х років для позичальників діятиме пільгова ставка 7% річних. Починаючи з 4-го року — 19% річних.

«Ця програма стала першою ластівкою на шляху співпраці між нашими організаціями. Залежно від результатів ми плануємо посилювати пропозицію, розширюючи перелік об’єктів, в яких позичальники зможуть обрати собі помешкання», — прокоментувала подію Анна Лаєвська, комерційна директорка «Інтергал-Буд».

На першому етапі співробітництва між Ощадбанком та «Інтергал-Буд» кредити будуть видавати на готові квартири в будинках, що вже отримали сертифікат про введення в експлуатацію.

«Ми спостерігаємо, як зростає попит на пільгові іпотечні програми, зокрема, державну єОселю. Попри повномасштабну війну, маючи сприятливі фінансові інструменти, українці готові купувати нерухомість. Потреба у новому, сучасному житлі величезна. Пільгові державні програми не зможуть задовільнити увесь величезний попит на іпотечні програми Щоб здійснити мрію українців отримати нове житло, ми вирішили запропонувати ринку альтернативні спільні з приватними забудовниками програми кредитування без дотацій з бюджету», — зазначила Валерія Малахова, директор департаменту роздрібного бізнесу Ощадбанку.

Довідково:

«Інтергал-Буд» — приватний забудовник №1 та лідер будівельної галузі України. У 2023 році компанія святкує 20 років успішної роботи. За цей час вона сформувала значний портфель з житлових та комерційних проєктів по всій країні та здобула репутацію одного з найнадійніших девелоперів.

За період з лютого 2022 року компанія ввела в експлуатацію 8 будинків у 6 житлових комплексах, а загальний обсяг завершеного за період війни будівництва перевищує 200 тис. кв.м.

Найбільший здобуток «Інтергал-Буд» — 25 тис. родин-власників помешкань у проєктах компанії.

Ощадбанк – провідний український універсальний комерційний банк, 100% акцій якого належить державі. Має найбільшу мережу відділень та надає послуги понад 6,6 мільйонам клієнтів.

Ощад першим серед великих українських банків після початку повномасштабного вторгнення відновив іпотечне кредитування і пропонує сьогодні українцям власні програми фінансування на вигідних умовах. У 2023 році Ощадбанк є лідером іпотечного кредитування серед усіх банків з часткою ринку 45%. Банком було надано 1 572 іпотечних кредитів на понад 2,18 млрд грн. Також Ощад є лідером державної програми єОселя, надавши з моменту її запуску 2,46 млрд грн пільгових кредитів.